sobota, 5 listopada 2011

wyniki candy :)

Korzystając z przerwy w nauce, przeprowadziłam skomplikowaną procedurę liczenia, spisywania, losowania, dokumentowania itd. Na candy zapisało się 17 osób, wszystkich chętnych na cukierki obserwatorów wzięłam pod uwagę 2 razy, a osoby, które reklamowały mnie na swoim blogu lub fb jeszcze raz:) Razem uzbierało się 29 losów:

Karteczki poskładałam i umieściłam w niezbyt urokliwym pudełeczku, z braku innego;/


Maszyny losującej w postaci dzieciaczka czy zwierzaczka nie posiadam, w związku z czym losowałam ja. Umiejętności fotografowania jedną ręką i losowania drugą jeszcze nie opanowałam, więc samego czynu nie uwieczniłam na zdjęciu. 

Z radością ogłaszam, że prezent nr 1, czyli tę oto bransoletkę


WYGRAŁA....


!!! :)

natomiast DRUGĄ WYLOSOWANĄ OSOBĄ JEST....


!!! :)
a Madame wybrała dla siebie wisior B, czyli

:)
Oprócz tych nagród w paczuszkach najprawdopodobniej wylądują jeszcze jakieś niespodziewajki, coby list za lekki nie był:)

Wszystkim bardzo dziękuję za udział. Zwycięzcom serdecznie gratuluję i proszę o jak najszybszy kontakt mailowy: ela_w18@op.pl

Bądźcie czujni, bo niebawem kolejna wygrywajka!! :)8 komentarzy:

 1. Gratuluję i bardzo zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje i dziękuję:)
  pozdrawiam i zapraszam do siebie na candy urodzinowe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję!
  bardzo zazdroszczę wygranej;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję osobom które wygrały. A ja mogę powiedzieć - dobrze że nie wygrałam. Dzisiaj sprawdzałam - i źle podlinkowałam info o Twoim candy. Nie wiem jak to się stało. Dodatkowo byłam przekonana że dodałam Cię do obserwowanych blogów, ale też nie. Powinnam zostać zdyskwalifikowana. Ofiara losu ze mnie... :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tam, oj tam:) w obserwatorach Cię miałam - może Ci nie wyświetlało, mi tak czasem robi dziwnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Madame, serdecznie Cię przepraszam cały czas przekonuję Ciebie i siebie, że biorę udział w Twoim candy, a to nie prawda! Dopiero teraz się zapiszę - do tej pory coś mieszałam z jakimś innym chyba z Marzeny... ale jestem zakręcona!
  Wybaczcie

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń