niedziela, 11 marca 2012

moje torby filcowe

Wymianka prywatna:) bardzo spodobały mi się filcowe torby i torebki, które szyje OLQA, a chciałam aż 2 przygarnąć, dogadałyśmy się, że jedną kupię, a za drugą się wymienimy:) OLQA wybrała sobie żółtą modułkową bransoletkę i wisior rower, a do mnie przyleciały 2 śliczne torby:

Duża, mieści spokojnie duży zeszyt i trochę innych rzeczy, super mięciutki filc i ta cudna koronka! myślałam, że będzie spełniała tylko funckję ozdobną, bo bałam się, że zniszczę, ale jest naprawdę mocna, więc można spokojnie coś w niej nosić:) oczywiście ta już wypróbowana, była ze mną na zajęciach.


Torba nr 2, to w zasadzie torebka, na krótkim pasku, wydaje mi się, że będzie się ją lepiej nosiło, bo filcowy uchwyt dużej jest śliski i trochę ucieka. Jeszcze nie miałam okazji wypróbować tą torebkę, ale nie mogę się doczekać:) obydwie torby mają w środku po 2 kieszonki dodatkowe i uchwyt-łapaczkę na drobiazg.OLQA, dziękuję Ci bardzo, że zgodziłaś się na moją propozycję, jestem bardzo zadowolona:)
Polecam Wam serdecznie prace OLQi :)

3 komentarze:

 1. Świetną wymiankę zrobiłaś :) bardzo podoba mi się ta druga torebeczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obie fajne, ale ta druga zdecydowanie bardziej w mój gust trafia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza jest bardzo praktyczna, bo duża i długi pasek i ta koronka romantyczna...:)
  a druga... no cóż, chyba mamy po prostu podobny gust, bo dla mnie nie liczyło się, że nie wykorzystam jej na co dzień, ja po prostu musiałam ją MIEĆ:)

  OdpowiedzUsuń